úvod česky Deutsch  
Rezervace
 
AKČNÍ NABÍDKY

Malebné krušnohoří
LAST MINUTE


Krušnohoří 2019

Zabijačkové
víkendy 2019


Slevový balíček

Adventní víkend
2019
Thun 1794 a.s.
Holiday Check 2014

 

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player


Děpoltovice 127, 362 25 Nová Role, Czech Republic, Tel.: 00420 353 851 761, e-mail: info@rivierahotel.cz

Co o nás napsali naši hosté:

Martina Kroupová:
Úvodem bych Vám chtěla moc poděkovat za překrásný víkend,strávený ve vašem hotelu.Strávili jsem u Vás s přítelem víkend a byli jsme moc spokojeni.Jsem zaměstnankyní jedné cestovní společnosti a občas mám tu možnost navštívit hotely u nás v ČR.Ovšem musím podotknout,že jsem se ve Vašem hotelu cítila velice dobře.Nemluvě o ubytování a jídlu. Sportovní využití je také na velmi dobré úrovni. Děkuji též personálu za ochotu a profesionální přístup. S přítelem jsme se rozhodli,že Váš hotel navštívíme v létě i s dcerou,jelikož se rádi vracíme tam,kde nám je dobře. Mějte se moc hezky, do Nového roku přeji hodně úspěchů.

Kubelkovi z Jirkova:
Dobrý den, chceme vám touto cestou poděkovat za vaše služby Hotelu. Strávili jsme u vás krásné chvíle na které budeme rádi vzpomínat. I naše děti byli velice spokojeni. Děkujeme a přejeme úspěchy ve vašem podnikání. Antonín a Miroslava Pakostovi z Litomyšle: Dobrý den. Prožili jsme u vás několik pěkných dnů. Díky za ně. Nemělo to chybu. Byli jsme nadšeni z bungalovu, spokojeni s prostředím - okolím hotelu, kvalitou a množstvím jídla a jednáním personálu. Paní recepční se o nás starala jako o vlastní. Poděkování za péči s přípravou pobytu patří i Vám. Ještě jednou děkují a pěkný den kolektivu hoteu Riviéra.

Antonín a Miroslava Pakostovi z Litomyšle:
Dobrý den. Ať jsme hledali jak jsme hledali, a to věřte, že jsme hledali všude a hodně, žádný nedostatek jsme za dobu Svatováclavského pobytu u vás nenašli. Za případné naše nedostatky se dodatečně omlouváme. Za vše všem děkují a pěkné dny přejí od vás rozmazlení Pakostovi z Litomyšle.

Veronika a Roman Kasparidesovi:
Dobry den p.Ermanova,chtela jsem Vam podekovat,ze jsme mohli nas svatebni den stravit ve Vasem hotelu. Vse bylo naprosto uzasne,vsichni nasi hoste byli 100% spokojeni. Jidlo bylo skvele,vyzdoba nam vyrazila dech. Vasi zamestnanci jsou uzasny,ve vsem nam vysli vstric. Hudba se nam take moc libila. Proste jednim slovem super,vsichni nasi znami Vas budou vrele doporucovat,vcetne nas.
JESTE JEDNOU MOC,MOC DEKUJEME. S pozdravem

Hotel Riviera Děpoltovice v Nové Roli hodnocení